O nasG-T-A (Gebka Tax Advisory) to nowoczesna i szybko rozwijająca się grupa doradczo-księgowa, w skład której wchodzi kancelaria doradztwa podatkowego i gospodarczego oraz spółka świadcząca usługi księgowe. Pomysłodawcą projektu i założycielem marki jest Grzegorz Gębka, z wykształcenia prawnik posiadający tytuł zawodowy doradcy podatkowego. Grupa świadczy usługi na terenie całego kraju zarówno dla Klientów biznesowych, jak i w sprawach niezwiązanych z działalnością gospodarczą. Stale współpracuje m.in. z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami, komornikami sądowymi, księgowymi, co zapewnia kompleksową (multidyscyplinarną) usługę.

Prowadzimy stałą obsługę podatkową oraz księgowo/rachunkową ponad stu podmiotów z całej Polski – zarówno spółek kapitałowych, osobowych, jak i osób fizycznych prowadzących działalność. Nasze specjalizacje to prawo podatkowe oraz ubezpieczenia społeczne (należności realizowane względem ZUS), a w tym m.in. : nieujawnione przychody/dochody; obsługa długów podatkowych i ZUS (m.in. abolicja ZUS); branża prawnicza; branża medyczna (w tym szpitale); branża wystawiennicza; branża nieruchomości (obrót i wynajem), branża nowych technologii oraz IT; opodatkowanie i "ujawnianie" się marynarzy; przekształcenia i optymalizacje podatkowe; przejęcia i nabycia przedsiębiorstw; odpowiedzialność osób trzecich i członków zarządu za zobowiązania podatkowe i ZUS; transakcje i opodatkowanie polskich rezydentów podatkowych zarabiających poza granicami Polski; i inne.

Grzegorz Gębka – prawnik; doradca podatkowy; trener/wykładowca; autor artykułów i książek z zakresu prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych do wydawnictw specjalistycznych, na które powołują się sądy; ekspert dziennika Rzeczpospolita; zwycięzca największego w Polsce konkursu prawa podatkowego Moneta Aurea (rok 2010).