PublikacjaProwadzimy sprawy marynarzy z całej Polski

Od 2012 r. prowadzimy sprawy podatkowe marynarzy z terenu całego kraju. W tym czasie m.in. pomogliśmy ujawnić się w urzędach skarbowych wielu osobom pracującym na morzu, chroniąc ich jednocześnie od konsekwencji podatkowych, czy karnych skarbowych; byliśmy pełnomocnikami w postępowaniach dotyczących sprawdzania pochodzenia majątku marynarzy; złożyliśmy mnóstwo zeznań rocznych marynarzy i żadne z nich nie zostało zakwestionowane przez fiskusa.

Mamy świadomość tego, że kwestie finansowe dla każdej osoby są kwestią wrażliwą dlatego sprawami zajmują się doradcy podatkowi. Po pierwsze daje to rękojmię posiadania specjalistycznej wiedzy w tym zakresie uzupełnione doświadczeniem zdobytym w trakcie prowadzenia praktyki. Po drugie powoduje, że uzyskiwane dane wrażliwe marynarzy są chronione tajemnicą zawodową, z której może zwolnić tylko sąd.

Jesteśmy ubezpieczeni od swojej działalności na kwotę 1 mln zł.

Ściśle współpracujemy z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami i specjalistami innych profesji, co umożliwia nam zapewnienie Klientowi kompleksowej usługi w zasadzie w każdej sprawie.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

biuro@G-T-A.pl
tel. + 48 91 852 39 17